AERODELFT CASE STUDY

Aan de Technische Universiteit Delft werken meerdere teams aan baanbrekende projecten. Het Solar Team werkt aan auto’s die rijden op zonne-energie, het Forze Hydrogen Electric Racing Team werkt aan een waterstof raceauto en het AeroDelft Dream Team maakt een vliegtuig dat volledig vliegt op waterstof! Hoe EPIC is dat?!

“De samenwerking met Rob was erg prettig, hij stelde zich
heel erg open voor onze groep en zorgde ervoor dat
iedereen betrokken was en bleef bij de activiteiten.”

In deze case study vertelt Erik Huijing Carretero van AeroDelft over zijn samenwerking met Rob Paeper van Epic Agility en wat het Pressure Cooker High Performance Team weekend aan hem en zijn team heeft opgeleverd.

Download nu de hele Case Study

Neem contact op!Ons team!

Updates in je inbox?


Heb je met plezier deze post gelezen en je wil verder op de hoogte gehouden worden van waar we bij Epic Agility mee bezig zijn? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!